Maartenskerk open tijdens jaarmarkt en dahliamozaïeken

Van 28 t/m 31 augustus is de Maartenskerk aan het kerkplein in Hillegom extra geopend. Op 28 augustus eerst voor de feestelijke jaarmarkt en daarna, tijdens het laatste weekend van augustus, voor het maken en tentoonstellen van het jaarlijkse dahliamozaïek.

De historische kerk is open voor een rondleiding, het aansteken van een kaarsje, om iets te drinken, voor een ontmoeting en gesprek of voor een moment van stilte en bezinning. Wissel op deze manier de drukte van de jaarmarkt af of kijk live mee hoe mozaïek tot stand komt op vrijdag. Alleen kijken mag natuurlijk ook. Voor de kinderen zijn er speciale activiteiten. U bent alle dagen welkom vanaf 10 uur en zondag vanaf 13 uur.

De Maartenskerk is de kerk van de Protestantse Gemeente Hillegom, een gastvrije Christelijke geloofsgemeenschap met wekelijks vieringen op zondag om 10 uur. Van harte welkom, ook voor een vrijblijvende kennismaking.

Jaarmarkt
  • Donderdag 28 augustus open van 10.00 tot 20.00 uur
Dahlia Mozaïeken 
  • Vrijdag 29 augustus open van 10.00 tot 21.00 uur
  • Zaterdag 30 augustus open van 10.00 tot 16.00 uur
  • Zondag 31 augustus open van 13.00 tot 16.00 uur